طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت شهریار انگلیش با آدرس shahriarenglish.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار شهریار انگلیش نامیده می‌شود.

خرید از سایت یا عضویت در سایت شهریار انگلیش به معنای قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

تعاریف:

1.عضویت در سایت شهریار انگلیش رایگان است.

2.حق امتیاز کلیه خدمات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

3.توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شهریار انگلیش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

4.تمامی مشکلات موجود در اینترنت جمهوری اسلامی ایران اعم از سرعت و فیلترینگ و قابل دسترسی نبودن به وب سایت که مربوط به مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل مرکز آموزشی شهریار انگلیش خارج بوده و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را درقبال مشکلات بوجود آمده قبول نمی کند و متعهد نمی گردد.

5.تمامی اطلاعات کابران نزد وب سایت شهریار انگلیش محفوظ است.